SPOTKANIE OPŁATKOWE

Święta Bożego Narodzenia to czas piękny i wyjątkowy, dlatego w dniu 20 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się „Spotkanie opłatkowe”. Rozpoczęła je pani dyrektor Barbara Piotrowska, witając przybyłych na tę uroczystość gości: radną Rady Miejskiej w Brzozowie – panią Mariolę Pilszak, przewodniczącą Rady Rodziców – panią Małgorzatę Romańczyk oraz rodziców i przyjaciół przedszkola w osobach: pani Anna Duda i pani Maria Kędra. Następnie dzieci 5,6-letnie przygotowane przez wychowawczynię – Katarzynę Szteliga przedstawiły montaż słowno-muzyczny pt. „Święta Bożego Narodzenia”, na który złożyły się wiersze, kolędy i pastorałki. Z kolei głos zabrała pani dyrektor, która złożyła wszystkim piękne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2020. Serdecznych życzeń nie zabrakło również podczas łamania się opłatkiem. W oczekiwaniu na obiad wszyscy wspólnie śpiewali kolędy. Na świątecznym stole znalazły się również upieczone przez starszaków pierniczki. Spotkanie przebiegało w ciepłej, rodzinnej atmosferze.
W oczekiwaniu na święta nasze przedszkole wzięło udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta” – w ramach, której przedszkolaki z grupy średniaków i starszaków pod okiem swoich wychowawczyń – pani Zofii Hebda i pani Anny Paszkaniak wykonały świąteczne kartki dla pacjentów z brzozowskiego szpitala oraz dla nauczycieli i pracowników naszego przedszkola będących na emeryturze.

Autor: Katarzyna Szteliga


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Czerwiec 2020
P W Ś C P S N
« maj    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Najnowsze komentarze