Dzień Babci i Dziadzia w grupie 5,6 latków

14.02.2020 r. w sali widowiskowej kościoła na Małej Stronie w Humniskach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadzia. Zaproszonych gości serdecznie powitała pani dyrektor Barbara Piotrowska. Występ grupy 5,6 latków składał się z dwóch części. Pierwsza to montaż słowno-muzyczny pod hasłem „Galimatias z miesiącami”, a druga to scenki z życia babć i dziadków, przedstawione przez dzieci oraz tańce w wykonaniu Humnisiów. Wszystkie dzieci z wielkim przejęciem i serduszkiem recytowały wiersze i śpiewały piosenki, w których zawarte były gorące życzenia dla Babć i Dziadziów. Zaprezentowane scenki: „Janek i Babcia”, „Czekoladki dla sąsiadki” oraz „Dziadek, stołek i rosołek” bardzo rozbawiły zgromadzonych na sali gości. Wielkie uznanie i gromkie brawa otrzymały dzieci za wykonanie tańców: „Taniec z kapeluszami”, „Babuszki” i „Taniec łabędzi”. Po występach starszaki głośno odśpiewały „Sto lat” i wręczyły przygotowane laurki, a pani dyrektor zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek.
Bardzo dziękujemy księdzu proboszczowi Andrzejowi Kusiowi za udostępnienie sali widowiskowej, paniom ze świetlicy za udostepnienie sali dla dzieci. Gorąco dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów i pomoc w czasie uroczystości.

Autor: Katarzyna Szteliga


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Czerwiec 2020
P W Ś C P S N
« maj    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Najnowsze komentarze