KOMUNIKAT dla rodziców

W związku z postępującym zagrożeniem epidemiologicznym nasze Przedszkole nie przewiduje możliwości odbioru osobistego podręczników dla dzieci przedszkolnych. Wszystkie niezbędne materiały otrzymują Państwo w formie elektronicznej. Nasz personel dba o różnorodność i innowacyjność propozycji nauki zdalnej w ramach dostępnych możliwości technicznych. Prosimy o korzystanie z wirtualnych podręczników MAC, dostępnych na naszej stronie. Nie ma potrzeby drukowania na własną rękę żadnych dodatkowych materiałów.

Przedszkole nie jest w stanie zapewnić ani Państwu, ani personelowi pełnego bezpieczeństwa w momencie przekazywania podręczników.

Prosimy uwzględnić trudną sytuację w kraju i naszą chęć nie wzmagania niebezpieczeństwa, jakie wiąże się z dużym kontaktem osobistym, nie tylko personelu, ale także Państwa między sobą.

Dyrektor Przedszkola Barbara Piotrowska

 

Autor: Barbara Piotrowska


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Czerwiec 2020
P W Ś C P S N
« maj    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Najnowsze komentarze