Szanowni Rodzice!

SZANOWNI RODZICE!

            Na podstawie  Rozporządzenia MEN z 20 marca 2020r. w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku  z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz Rozporządzenia w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 do 10.04. 2020r.  w całej Polsce trwa  kształcenie na odległość.

            Informuję Państwa, że w naszym przedszkolu praca zdalna odbywa się poprzez stronę  internetową przedszkola. Nauczyciele systematycznie już od ubiegłego tygodnia podają na stronie internetowej przedszkola: www.humnisie.brzozow.pl materiały, informacje i propozycje zabaw i ćwiczeń do pracy z dziećmi w domu.

W związku z nadzwyczajną sytuacją, chcąc usprawnić pracę zdalną z dziećmi wychowawcy współpracują  również z wydawnictwem MAC EDUKACJA, które do  dyspozycji rodziców podało 19. marca 2020r. cyfrową wersję naszych podręczników i zeszytów ćwiczeń dla 5i 6-latków. Jeden link prowadzi bezpośrednio do jednego materiału. Przygotowane narzędzia pozwalają na łatwe przybliżanie treści, tak aby zapoznanie się z nimi było bezproblemowe i realizowany był program w oparciu o który pracujemy w bieżącym roku szkolnym. Nauczyciele podają także inne linki uzupełniające materiały, propozycje zabaw i prac plastycznych  oraz kontaktują się z Państwem e-mailowo i telefonicznie.

Drodzy rodzice wykorzystajcie ten czas, gdy jesteście w domu, aby spędzić z go dziećmi na zabawie, wspólnym np. sprzątaniu, nakrywaniu do stołu, grach planszowych, wycinaniu obrazków ze starych czasopism itp. Są to sytuacje dnia codziennego, które utrwalają wiedzę i umiejętności dziecka. Jeśli nie macie potrzebnych materiałów do wykonania proponowanej pracy plastycznej to zastąpcie ją tym co jest w domu. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie zajęcia można przeprowadzić zdalnie, dlatego nauczyciele dostosowują podstawę programową tak, by jak najmniej obciążać zarówno dzieci, jak i Was Rodziców.

W celu nawiązywania bieżących kontaktów, wszelkich pytań, pomocy lub wsparcia prosimy pisać do nas na podane adresy mailowe, odnoszące się do poszczególnych grup wiekowych.

Życzę wszystkim dużo zdrowia.

Dyrektor Przedszkola Barbara Piotrowska

Kontakt e-mail do dyrektora:ps2humniska@o2.pl      lub     barbarap2201@gmail.com

 Adresy e-mail nauczycieli:

  • Pani Kasia      katarzynas25@o2.pl     kontakt z rodzicami 6-latków;
  • Pani Ania      pasanna@vp.pl     kontakt z rodzicami wszystkich 5-latków;
  • Pani Zosia     z.hebda270@interia.pl     kontakt z rodzicami 4-latków;
  • Pani Sabinka     sdytkogerlach@gmail.com     kontakt z rodzicami 3-latków;
  • Pani Basia- j. angielski     bara_s82@wp.pl   kontakt z wszystkimi rodzicami
  • Pani Agnieszka- logopeda   adalik@wp.pl   kontakt z rodzicami
Autor: Barbara Piotrowska


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Czerwiec 2020
P W Ś C P S N
« maj    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Najnowsze komentarze