XV Spotkanie z Poezją Marii Konopnickiej

W dniu 9 maja 2019r. w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 w Brzozowie odbyło się XV Spotkanie z Poezją Marii Konopnickiej. W spotkaniu uczestniczyły dzieci reprezentujące poszczególne przedszkola Gminy Brzozów, po dwoje dzieci z każdego przedszkola. Podczas spotkania dzieci prezentowały swoje zdolności recytatorskie i wokalne. Jedno z dzieci z danego przedszkola recytowało wybrany wiersz Marii Konopnickiej, a drugie śpiewało piosenkę ludową. Z naszego przedszkola wystąpili Przemek Szuba, który recytował wiersz „Przy mrowisku” oraz Tomek Florczak, który zaśpiewał piosenkę ludową „Depce konik depce”. Obaj chłopcy bardzo ładnie wystąpili, pięknie reprezentowali nasze przedszkole. W czasie spotkania gospodarze przedstawili inscenizację o czterech porach roku oraz tańczyli i śpiewali ludowe piosenki. Między występami panie prowadzące organizowały zabawy ruchowe dla dzieci. Mali artyści za piękne występy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Autor: Zofia Hebda


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sierpień 2020
P W Ś C P S N
« cze    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Najnowsze komentarze