O nas

Nasze przedszkole zostało założone 01.09.1964 roku. Nieustannie jest modernizowane, wyposażone w nowoczesne kąciki zabaw. Wychowaliśmy już kilka pokoleń społeczeństwa Humnisk.

Nazwa przedszkola „ Humnisie” kojarzy się z nazwą wsi, ciepłem, uśmiechem i dobrocią. U nas wszystkie dzieci razem się bawią, śmieją i rozwijają, znajdując przyjaciół i troskliwą opiekę.

Wszystkie dzieci w naszym przedszkolu obdarzane są szczególną uwagą i akceptacją. Promujemy radosne dzieciństwo, zdrowy i bezpieczny tryb życia.
Nauczycielki przedszkola to wykwalifikowana kadra pedagogiczna z dużym doświadczeniem zawodowym. Prowadzone zajęcia i zabawy są bogate w treści, różnorodne i dostosowane do możliwości i zainteresowań dzieci. W pracy z dzieckiem stosowane są elementy pedagogiki zabawy – KLANZA, ruchu rozwijającego W. Sherborne, gimnastyki twórczej K. Orffa, R. Labana, M. A. Kniessów.

Zapewniamy bardzo dobre przygotowanie do edukacji szkolnej, do funkcjonowania w otaczającej nas rzeczywistości. Dzieci biorą aktywny udział w zajęciach, nikt się nie nudzi, nie męczy, nie zniechęca, nauka wydaje się zabawą a zabawa przyjemnością.
Pragniemy, aby nasze „Humnisie” były szczęśliwe, a w dorosłym życiu umiały przeżywać sukces i radzić sobie z porażkami.

Bardzo prężnie i efektywnie działa Rada Rodziców, która pomaga w realizacji wszystkich ważniejszych przedsięwzięć.

OFERUJEMY:

 • Opiekę w godzinach 6,30 – 16,30
 • W pracy z dziećmi uwzględniamy sugestie i propozycje rodziców
 • Smaczne, domowe posiłki
 • Korzystanie z ogrodu przedszkolnego
 • Ciekawe wycieczki dla dzieci w celach edukacyjnych
 • Wycieczki całodzienne dla dzieci i ich rodziców „Zwiedzamy, uczymy się i bawimy”
 • Udział dzieci w różnorodnych konkursach i zabawach („Święto Pieczonego Ziemniaka”, „Spotkania z Piosenką”, „Andrzejki”, „Bal karnawałowy”, „Walentynki”, „Witamy wiosnę” i inne)
 • Prowadzenie uroczystości przedszkolnych („Święty Mikołaj”, „Dzień Babci i Dziadzia”, „Pikniki rodzinne”)
 • Zajęcia otwarte dla rodziców

Zobacz jeszcze:

         

KLAUZULA INFORMACYJNA (zgodna z RODO)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L Nr 119, str. 1), zwanego dalej „RODO” informuję, że:

 

Administratorem danych osobowych jest:

Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Humniskach, 36-206 Humniska 848;

Dyrektor Przedszkola – Barbara  Piotrowska, kontakt tel.: 13 43 412 55

 1. Inspektorem ochrony danych jest Honorata Florczak, kontakt na adres e-mail: iodflorczakh@gmail.com
 2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań i nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
 3. Zebrane dane będą przechowywane przez okres wynikający z obowiązującej w jednostce instrukcji kancelaryjnej.
 4.  Ponadto informuję, że:
 • Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 • Posiadają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanych wyżej celów.
 • Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż̇ przetwarzanie danych osobowych Pana/i dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04. 2016 r.
 • Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Administrator jednocześnie informuje, że w celu ochrony danych przed ich utratą zostały wdrożone odpowiednie procedury, w tym procedura sporządzania kopii zapasowych.

 


maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kategorie

Najnowsze komentarze