Wizyta Świętego Mikołaja

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już z samego rana zawitał do naszego Przedszkola, lecz zanim rozdał upominki był czas na teatrzyk, który również zawitał w do naszego przedszkola. Był to teatr lalek „Kukiełka” który na podstawie bajki Szewczyk Dratewka przyjechał z przedstawieniem „Dobro zawsze powraca”. Przedstawienie było wypełnione efektami specjalnymi tj. dymsceniczny, bańki mydlane czy pięknie ręcznie robione lalki, na wszystkich to zrobiło ogromne wrażenie. Po przedstawieniu był wreszcie czas na rozdanie przez Mikołaja upominków i na wspólne zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.  s d-g

Autor: Barbara Piotrowska


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Grudzień 2019
P W Ś C P S N
« lis    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Najnowsze komentarze