Kino sferyczne u Humnisiów

15 kwietnia w naszym przedszkolu odbyły się dwa seanse kina sferycznego. Kino sferyczne to rozstawiona w sali kopuła, w której przedszkolaki siedzą lub leżą na miękkich materacach. Jeden pokaz trwał około 45 minut. Dla dzieci młodszych przedstawiony został film pt. „Jak Księżyc do Słońca w gościnę się udał”. Film ten zabrał naszych maluchów w bajeczną podróż, w której młody Księżyc wędrował w poszukiwaniu Słońca. Dla starszaków zaprezentowany został film Polaris. Tajemnica nocy polarnej. Film opowiadał o pingwinie podróżującym od bieguna południowego oraz misiu z bieguna północnego. Wspólnie obserwowali gwiazdy i zastanawiali się dlaczego noc jest tak długa na obu biegunach Ziemi. Podczas projekcji filmów panowała niepowtarzalna atmosfera, pozostawiła ciekawe doświadczania na naszych przedszkolakach.

Autor: Anna Paszkaniak


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sierpień 2019
P W Ś C P S N
« cze    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Najnowsze komentarze